Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żenujący poziom redakcji tego niby forum
Zdegustowany jestem poziomem redaktora tej strony. Patrząc choćby tylko na teksty dotyczące sprzedaży działek w Żołyni Dolnej mam wrażenie, że autor czerpie wielką satysfakcję z niepowodzeń gminy i kibicuje temu, żeby się tylko nie udało. To tak, jakby obecnie Polsce - czyli samemu sobie - życzyć najgorszego, bo akurat nie przepadamy za Prawem i Sprawiedliwością. Na marginesie, rząd mamy taki, na jaki zasługujemy ;-) Redakcji życzę więcej optymizmu i pozytywnych wibracji. A wszelkim malkontentom radzę zakasać rękawy i zabrać się do roboty, zaangażować się w sprawy gminy, może podziałać w organizacjach społecznych, może spróbować wystartować w wyborach i coś zrobić. Aktualnie wygląda to tak, że mamy wielu do radzenia i niewielu do roboty.
Cytuj wpis
(16-11-2015, 10:11:48)Gość napisał(a): [font=Helvetica, sans-serif]Zdegustowany jestem poziomem redaktora tej strony. Patrząc choćby tylko na teksty dotyczące sprzedaży działek w Żołyni Dolnej mam wrażenie, że autor czerpie wielką satysfakcję z niepowodzeń gminy i kibicuje temu, żeby się tylko nie udało. To tak, jakby obecnie Polsce - czyli samemu sobie - życzyć najgorszego, bo akurat nie przepadamy za Prawem i Sprawiedliwością. Na marginesie, rząd mamy taki, na jaki zasługujemy ;-) Redakcji życzę więcej optymizmu i pozytywnych wibracji. A wszelkim malkontentom radzę zakasać rękawy i zabrać się do roboty, zaangażować się w sprawy gminy, może podziałać w organizacjach społecznych, może spróbować wystartować w wyborach i coś zrobić. Aktualnie wygląda to tak, że mamy wielu do radzenia i niewielu do roboty[/font]

Szanowny Pan nie zauważył, że forum jest miejscem wypowiedzi mieszkańców, a nie redakcji. Jeśli żenujący jest jego poziom, to sam Pan wystawia taką opinię nie tylko mieszkańcom ale i samemu sobie.
Cytuj wpis
Chodziło mi o redaktora, który pisuje na głównej stronie http://zolynia.com.pl/ i nie ma odwagi cywilnej, żeby podpisać się z imienia i nazwiska. Co do treści zamieszczanych na forum nie wypowiadam się. Generalnie jest ono utrzymane w hejterskim stylu. Sedno postu dotyczy tego, że wielu mamy do radzenia i niewielu do roboty.
Cytuj wpis
Gość napisał(a):Chodziło mi o redaktora, który pisuje na głównej stronie http://zolynia.com.pl/ i nie ma odwagi cywilnej, żeby podpisać się z imienia i nazwiska. Co do treści zamieszczanych na forum nie wypowiadam się. Generalnie jest ono utrzymane w hejterskim stylu. Sedno postu dotyczy tego, że wielu mamy do radzenia i niewielu do roboty.

Podany przez Ciebie tytuł wątku mówi zupełnie coś innego Blush więc o co właściwie Ci chodzi?  Co do odwagi to bym się tak nie napinał bo sam piszesz anonimowo, czyżbyś obawiał się kogoś lub czegoś Tongue ?

Lightbulb A tak poza tym, jeśli konwencja tej strony i forum nie jest w Twoim guście to po prostu tutaj nie wchodź,  śmiało wejdź na oficjalną stronę gminy, tam poczytasz o informacjach z pierwszej ręki , notabene na próżno tam szukać nazwisk ich autorów  Tongue   czy są to informacje rzetelne i obiektywne, to już pozostawię indywidualnej ocenie każdego z osobna Shy .
Cytuj wpis
Postem chcę zwrócić uwagę osób, które tu zaglądają, że strona zolynia.com.pl zadziwia hejterskim stylem i kibicowaniem: oby im nie wyszło. Na zakończenie z mojej strony tego wątku coś takiego:
Czy wiesz, czym różni się polski rolnik od amerykańskiego farmera? Gdy farmer w USA zobaczy, że jego sąsiad John ma w stadzie 100 nowych krów, biegnie do domu, klęka i… modli się: „Panie Boże, spraw, abym i ja miał niedługo 100 nowych krów”. A rolnik w Polsce? Gdy zobaczy, że jego sąsiad Jan ma 1 nową krowę, biegnie do domu i też się modli: „Pani Boże spraw, aby mu ta krowa.. zdechła!”

EOT
Cytuj wpis
(16-11-2015, 12:11:50)Gość napisał(a): Postem chcę zwrócić uwagę osób, które tu zaglądają, że strona zolynia.com.pl zadziwia hejterskim stylem i kibicowaniem: oby im nie wyszło. Na zakończenie z mojej strony tego wątku coś takiego:
Czy wiesz, czym różni się polski rolnik od amerykańskiego farmera? Gdy farmer w USA zobaczy, że jego sąsiad John ma w stadzie 100 nowych krów, biegnie do domu, klęka i… modli się: „Panie Boże, spraw, abym i ja miał niedługo 100 nowych krów”. A rolnik w Polsce? Gdy zobaczy, że jego sąsiad Jan ma 1 nową krowę, biegnie do domu i też się modli: „Pani Boże spraw, aby mu ta krowa.. zdechła!”

EOT

Żyjemy w wolnym kraju, gdzie panuje swoboda myśli i wypowiedzi Smile Może się powtórzę ale jeśli nie pasuje Ci styl, forma, treść zakładaj własną stronę i pisz co dusza pragnie Shy albo to czego od Ciebie oczekują Tongue .
Cytuj wpis
(16-11-2015, 10:11:48)Gość napisał(a): Zdegustowany jestem poziomem redaktora tej strony. Patrząc choćby tylko na teksty dotyczące sprzedaży działek w Żołyni Dolnej mam wrażenie, że autor czerpie wielką satysfakcję z niepowodzeń gminy i kibicuje temu, żeby się tylko nie udało. To tak, jakby obecnie Polsce - czyli samemu sobie - życzyć najgorszego, bo akurat nie przepadamy za Prawem i Sprawiedliwością. Na marginesie, rząd mamy taki, na jaki zasługujemy ;-) Redakcji życzę więcej optymizmu i pozytywnych wibracji. A wszelkim malkontentom radzę zakasać rękawy i zabrać się do roboty, zaangażować się w sprawy gminy, może podziałać w organizacjach społecznych, może spróbować wystartować w wyborach i coś zrobić. Aktualnie wygląda to tak, że mamy wielu do radzenia i niewielu do roboty.

Szanowny "Zdegustowany". Tylko my dwaj wiemy jaki wpływ na "hejterski" charakter tego forum mają Twoje liczne posty.

Jeśli chodzi o zamieszczanie wpisów na stronie zolynia.com.pl to serdecznie zapraszam wszystkich chętnych, którzy mają coś do powiedzenia,  którzy potrafią to zrobić w sposób poprawny i przyzwoity oraz nie boją się odpowiedzialności za swoje słowa.
 Zarejestruj się i poinformuj o chęci zamieszczenia wpisu, a otrzymasz uprawnienia autora.

Pozdrawiam Administrator SiFMGŻ
[Obrazek: cropped-logo3.03.02.png]
Cytuj wpis
(16-11-2015, 10:11:48)Gość napisał(a): Patrząc choćby tylko na teksty dotyczące sprzedaży działek w Żołyni Dolnej mam wrażenie, że autor czerpie wielką satysfakcję z niepowodzeń gminy i kibicuje temu, żeby się tylko nie udało.

Jakie niepowodzenia? W wielkich bólach ale sprzedał trzy działki w Dolnej, więc coś się mu udało, choć na pośredniak nieruchomości się nie nadaje Tongue
Cytuj wpis

Menu