Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokalna Strategia Rozwoju
Cytat:Lokalna strategia rozwoju

[Obrazek: team-115887_640.jpg]

Lokalna Grupa Działania Ziemi Łańcuckiej zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych poświęconych określeniu mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń Gminy Żołynia, a także wyznaczeniu celów lokalnej strategii rozwoju.

A jakie jest Twoje zdanie?
Cytuj wpis
(17-09-2015, 12:09:42)autowpis napisał(a):
Cytat:Lokalna strategia rozwoju

[Obrazek: team-115887_640.jpg]

Lokalna Grupa Działania Ziemi Łańcuckiej zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych poświęconych określeniu mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń Gminy Żołynia, a także wyznaczeniu celów lokalnej strategii rozwoju.

A jakie jest Twoje zdanie?

lokalna strategia rozwoju? bardzo dobry pomysł, tylko ja bym chciał najpierw zobaczyć aktualną strategie rozwoju gminy żołynia,  bo o ile sie nie mylę poprzednia jest już od lat nieaktualna. co Wy na to?
Cytuj wpis
Czy ktoś może mi odpowiedzieć:
- Kiedy pójdę po marchewkę na NOWE TARGOWISKO i obejrzę sztukę w NOWYM CENTRUM KULTURY?
Cytuj wpis
(21-09-2015, 15:09:41)Gość napisał(a): Czy ktoś może mi odpowiedzieć:
- Kiedy pójdę po marchewkę na NOWE TARGOWISKO i obejrzę sztukę w NOWYM CENTRUM KULTURY?

Znając życie to chyba nie szybciej jak na wiosnę ... gdyby to był okres wyborów samorządowych to co innego, z pewnością byłoby huczne otwarcie nowych obiektów ...
Cytuj wpis
(21-09-2015, 15:09:41)Gość napisał(a): Czy ktoś może mi odpowiedzieć:

Pytanie brzmi kto zapłaci za megalomanie WÓJTA wartą grube miliony?
Cytuj wpis
Pan, Pani i Pan, wszyscy zapłacimy i to przez kilka następnych lat.
Cytuj wpis